E-edukacja

Ekosystem Digital w Koźmińskim – studia, centra badawcze, inicjatywy

Od ponad 10 lat rozwijamy w  Akademii Leona Koźmińskiego coś co można określić jako ekosystem naukowo-dydaktyczny związany z cyfrową transformacją zarządzania i marketingu. Mówiąc inaczej – w oparciu o naszą kadrę oraz dzięki współpracy z uznanymi praktykami z e-biznesu tworzymy w Koźmińskim swoiste centrum zarządzania wirtualnym światem.

Po co? Chcemy skupiać w murach naszego kampusu wszystkich zainteresowanych wpływem nowoczesnych technologii na świat w tym biznes. Jeśli interesuje Cię zatem jak Internet zmienia firmy, gospodarkę, społeczeństwo, to w ALK na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poniżej przedstawiam wybrane inicjatywe związane z rozwojem w obszarze „digital„:

W obszarze kształcenia studentów, specjalistów i menedżerów:

W obszarze działań naukowych m.in.:

W obszarze wsparcia przedsiębiorczości startupowej  w ALK funkcjonuje akcelerator i inkubator przedsiębiorczości:

W obszarze spotkań ze środowiskiem biznesowym, niezastąpiony Artur Kurasiński wiele lat organizował w Akademii Leona Koźmińskiego spotkania:

Te inicjatywy można określić mianem elementów kształtujących tożsamość ALK – Uczelni której jedną z kluczowych kompetencji jest właśnie rozumienie współczesnego świata tak przesiąkniętego sferą digital. O różnych bieżących wydarzeniach związanych z tą dziedziną będę informował za pomocą swojego Twittera, na pewno warto też zalajkować uczelnianego FB, ew. zapraszam też „do siebie”.